Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÄNGSKÅP, polykromt bemålat, daterad 1822, höjd 92, 70x38 cm
Säljes till förmån för Cancerfonden
Nyckel saknas, slitage, list saknas
891695
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här