Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÄNGSKÅP, polykromt bemålat, daterad 1822, höjd 92, 70x38 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Nyckel saknas, slitage, list saknas

891695

2021-03-18