Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
LISA LARSON (född 1931), "Myran", patinerad brons, signerad Lisa Larson, numrerad 813, broschyr från Galleri Scandia medföljer, höjd ca 11 cm
891697
2021-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här