Mats Paulsen oljemålning

Mats Paulsen oljemålning
Mats Paulsen oljemålning
Mats Paulsen oljemålning
Mats Paulsen oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATS PAULSON (född 1938): Hus vid sjö, signerad Mats Paulson, olja på duk monterad på papper, 21x26 cm

891703

2021-03-22