Roy Lichtenstein litografi

Roy Lichtenstein litografi
Roy Lichtenstein litografi
Roy Lichtenstein litografi
Roy Lichtenstein litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROY LICHTENSTEIN (1923-1997), efter, "Aspen winter jazz", signerad i trycket R Lichtenstein, präglad Styria Studio, numrerad 93/100, bildmått ca 33x21 cm

Fuktskador

891704

2021-03-17