Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROY LICHTENSTEIN (1923-1997), efter, "Aspen winter jazz", signerad i trycket R Lichtenstein, präglad Styria Studio, numrerad 93/100, bildmått ca 33x21 cm
Fuktskador
891704
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här