Karin Borgström oljemålning

Karin Borgström oljemålning
Karin Borgström oljemålning
Karin Borgström oljemålning
Karin Borgström oljemålning
Karin Borgström oljemålning
Karin Borgström oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARIN BORGSTRÖM, Stilleben med blommor, signerad, olja på duk, 27x22 cm

Ej ramad

891710

2021-03-22