John Erik Franzén färglitografi
Valmis
2021-03-18
891711
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Motorcykel, monogramsignerad och daterade JEF 1996, 13/250, färglitografi, bildmått ca 49x58 cm