John Erik Franzén färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Motorcykel, monogramsignerad och daterade JEF 1996, 13/250, färglitografi, bildmått ca 49x58 cm

891711

2021-03-18