Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Motorcykel, monogramsignerad och daterade JEF 1996, Special 7/20, litografi, bildmått ca 46x58 cm
Zustandsbeschreibung
891713
2021-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner