John Erik Franzén litografi

John Erik Franzén litografi
John Erik Franzén litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Motorcykel, monogramsignerad och daterade JEF 1996, Special 7/20, litografi, bildmått ca 46x58 cm

Zustandsbeschreibung

891713

2021-03-18