Oscar Törnå oljemålning

Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Porträtt, signerad och daterad Oscar Teurneau 1865, olja på duk, ca 49x42 cm

Mindre hål (höger nedre kant), duklagning, krackeleringar, mindre färgbortfall

891716

2021-03-18