Matservis Stig Lindberg

Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg
Matservis Stig Lindberg

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

STIG LINDBERG, "Ming", matservis, ca 62 dlr, Gustavsberg, blåglaserad, bestående av: 14 flata tallrikar, 13 djupa tallrikar, 14 assietter, 5 tekoppar med fat, 12 kaffekoppar med fat, 6 salladsskålar, 6 äggkoppar, 1 sockerskål, 1 gräddsnipa, 3 serveringsskålar varav en med lock, samt 1 uppläggningsfat

Kuntoraportti

Bruksslitage, enstaka mindre nagg förekommer

891717

Päivämäärä:

2021-03-23