Göran Malmwall gungstol och bord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, "Svensk Fur", gungstol,1900-talets andra hälft, furu, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage, limrester vid ryggdel

891723

2021-03-22