Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, industrimodell, 1970-80-tal, Leuchtenbau Wittenberg 2 lysrör, metall samt glasskärm, längd ca 140 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

891728

2021-03-23