Henri d´Anty oljemålning

Henri d´Anty oljemålning
Henri d´Anty oljemålning
Henri d´Anty oljemålning
Henri d´Anty oljemålning
Henri d´Anty oljemålning
Henri d´Anty oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

HENRI D´ANTY, (Frankrike 1910-1998): Komposition med människor under träd, signerad d´Anty, olja på duk, ca 56x47 cm

891729

2021-03-22