Mönster för Konstindustri och Slöjd

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

SVENSKA SLÖJDFÖRENINGEN, Mönster för Konstindustri och Slöjd, 1879-1880-tal, 56 planscher, ca 48 x 30 cm.

Fläckar, skador., ej fullständigt genomgångna.

891733

2021-03-27