Einar Nerman oljemålning

Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): Komposition med blomma i vas, signerad samt daterad Einar Nerman 72, olja på pannå, ca 55x46 cm

891738

2021-03-22