Konsolbord Karl Johan

Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, förgyllt, skulpterat trä, skiva i marmor, dekor av ymnighetshorn, fotplatta i mitationsmåleri, höjd ca 77, 80x36 cm

Ytskador, färgbortfall, dekordel med lagning

891739

2021-03-18