Konsolbord Karl Johan
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, förgyllt, skulpterat trä, skiva i marmor, dekor av ymnighetshorn, fotplatta i mitationsmåleri, höjd ca 77, 80x36 cm
Ytskador, färgbortfall, dekordel med lagning
891739
2021-03-18