Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Dansande kvinnor, färglitografi, signerat samt numrerat 38/150, daterad i trycket 1984, ca 42x29 cm

Ej examinerad ur ram

891747

2021-03-22