Sven Svensson oljemålning

Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

SVEN SVENSSON (1906-1999): Motiv från Öland, signerad, olja på pannå, ca 24x30 cm

Zustandsbeschreibung

891748

2021-03-22