Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
SVEN SVENSSON (1906-1999): Motiv från Öland, signerad, olja på pannå, ca 24x30 cm
Zustandsbeschreibung
891748
2021-03-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner