Gunnar Norrman

Gunnar Norrman
Gunnar Norrman

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Gräs", torrnålsgravyr, signerad och daterad 78 samt numrerad 8/25, ca 24x18 cm

Kuntoraportti

891752

Päivämäärä:

2021-03-22