Gunnar Norrman
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Gräs", torrnålsgravyr, signerad och daterad 78 samt numrerad 8/25, ca 24x18 cm
Kuntoraportti
891752
Päivämäärä:
2021-03-22