Acke Åslund tuschlavering

Acke Åslund tuschlavering
Acke Åslund tuschlavering
Acke Åslund tuschlavering
Acke Åslund tuschlavering

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): "Vångenhingstar", tuschlavering, monogramsignerad samt daterad 1933, ca 18x29,5 cm

Ej examinerad ur ram

891756

2021-03-22