Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
ACKE ÅSLUND (1881-1958): "Vångenhingstar", tuschlavering, monogramsignerad samt daterad 1933, ca 18x29,5 cm
Ej examinerad ur ram
891756
2021-03-22