Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ELIS RYBERG (1919-1985), Stockholmsmotiv från Söder mot Gamla stan, signerad Elis Ryberg, numrerad 73/340, färglitografi, bildmått ca 38x45 cm
Zustandsbeschreibung
891760
2021-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner