Elis Ryberg färglitografi

Elis Ryberg färglitografi
Elis Ryberg färglitografi
Elis Ryberg färglitografi
Elis Ryberg färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ELIS RYBERG (1919-1985), Stockholmsmotiv från Söder mot Gamla stan, signerad Elis Ryberg, numrerad 73/340, färglitografi, bildmått ca 38x45 cm

Zustandsbeschreibung

891760

2021-03-17