Lars Matson kolteckning
2021-03-22
891769
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS MATSON (1933-1994): Porträtt, signerad samt daterad 73, kolteckning, ca 45x60 cm
Ej examinerad ur ram