Henri d ´Anty oljemålning

Henri d ´Anty oljemålning
Henri d ´Anty oljemålning
Henri d ´Anty oljemålning
Henri d ´Anty oljemålning
Henri d ´Anty oljemålning
Henri d ´Anty oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

HENRI D´ANTY, (Frankrike 1910-1998): Stilleben med blommor i vas, signerad d´Anty, olja på duk, ca 30x40 cm

Sitter löst i ramen

891776

2021-03-22