Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
HENRI D´ANTY, (Frankrike 1910-1998): Stilleben med blommor i vas, signerad d´Anty, olja på duk, ca 30x40 cm
Sitter löst i ramen
891776
2021-03-22