Skrivbord 1800-talets slut

Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, dubbelsidigt, nyrenässans, ek, beslag i mässing, läderklädd skiva, höjd 78, 139x80 cm

Bruksslitage, en av två nycklarna saknas

891807

2021-03-22