Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAFFBORD, bemålat, 1800-talets slut, låda i sargen, 76, 86x43, klaffar 21 cm vardera
Säljes till förmån för Cancerfonden
Slitage, färgborfall, nyckel saknas, låst
891811
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här