Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ARNE JACOBSEN, vägglampor, 3 st, "Eklipta", Louis Poulsen, kupa av vitt opalglas, metallkåpa för väggmontage, diameter 35 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, slitage
891816
2021-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner