Vägglampor Arne Jacobsen Eklipta

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ARNE JACOBSEN, vägglampor, 3 st, "Eklipta", Louis Poulsen, kupa av vitt opalglas, metallkåpa för väggmontage, diameter 35 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg, slitage

891816

2021-03-17