Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
MORTLAR, 3 st, 1900-talets första hälft, kålmordensmarmor, höjd ca 5,5-12 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage, en med nagg.
891835
2021-03-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner