Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets början, bemålad, invändigt med hyllplan samt lådor, höjd 99, 110x45 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Nyckel saknas, senare bemålning, slitage och smärre skador

891836

2021-03-18