Altvar Aalto vaser Savoy

Altvar Aalto vaser Savoy
Altvar Aalto vaser Savoy
Altvar Aalto vaser Savoy
Altvar Aalto vaser Savoy
Altvar Aalto vaser Savoy
Altvar Aalto vaser Savoy
Altvar Aalto vaser Savoy
Altvar Aalto vaser Savoy
Altvar Aalto vaser Savoy
Altvar Aalto vaser Savoy

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

ALVAR AALTO (1898-1976), 2 vaser, "Savoy", formgiven 1936, signerade Avlar AAlto samt numrerade 3030 respektive E4698/8000, höjd 16 cm

nagg

891838

2021-03-17