Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
ALVAR AALTO (1898-1976), 2 vaser, "Savoy", formgiven 1936, signerade Avlar AAlto samt numrerade 3030 respektive E4698/8000, höjd 16 cm
nagg
891838
2021-03-17