Relco golvlampa

Relco golvlampa
Relco golvlampa
Relco golvlampa
Relco golvlampa
Relco golvlampa
Relco golvlampa
Relco golvlampa
Relco golvlampa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RELCO, golvlampa, up-light, Italien, 1980-tal, mässing samt förkromad metall, svartlackerad metall, höjd 180 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Något sned, repor

891843

2021-03-18