Stol allmoge

Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOL, bemålad, 1800-talets första hälft, Karl Johan, sitthöjd ca 43 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Slitage, smärre avslag

891845

2021-03-18