Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 3 böjbara ljusarmar, stomme och fot i trä, total höjd ca 188 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage b
891858
2021-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner