Servisdelar Bavaria
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BAVARIA, 57 dlr, 1900-talets mitt, porslin, med dekor i guld och rött, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa, 10 efterrätt, 11 fat, terrin med lock och underfat, 2 såsbåtar, 2 karotter med lock, 6 diverse uppläggningsfat
Såsbåt med lagning, mindre bruksspår
891861
2021-03-23