Servisdelar Bavaria

Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria
Servisdelar Bavaria

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BAVARIA, 57 dlr, 1900-talets mitt, porslin, med dekor i guld och rött, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa, 10 efterrätt, 11 fat, terrin med lock och underfat, 2 såsbåtar, 2 karotter med lock, 6 diverse uppläggningsfat

Såsbåt med lagning, mindre bruksspår

891861

2021-03-23