SAM FRANCIS (1923-1994), Untitled
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SAM FRANCIS (1923-1994), Untitled, ur sviten Michel Waldberg: Poèmes dans le ciel (poems in the sky) 1986, färglitografi, signerad och numrerad Sam Francis 48/100, bladstorlek 76x56 cm.
LITTERATUR: Lembark L270
något vågigt blad
891862
2021-04-18