Anne-Lie Larsson skulptur

Anne-Lie Larsson skulptur
Anne-Lie Larsson skulptur
Anne-Lie Larsson skulptur
Anne-Lie Larsson skulptur
Anne-Lie Larsson skulptur
Anne-Lie Larsson skulptur
Anne-Lie Larsson skulptur
Anne-Lie Larsson skulptur
Anne-Lie Larsson skulptur
Anne-Lie Larsson skulptur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNE-LIE LARSSON (samtida): "Spegelblomma", skulptur, skuret och bemålat trä, signerad och daterad 1996, höjd ca 35 cm

891873

2021-03-17