Henri Matisse litografi
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HENRI MATISSE, (1869-1954) efter: "Nu bleu", ur boken "Les Grandes Gouaches Découpées", tryckt av Mourlot, Paris 1961, monogramsignerad i trycket, ca bildyta 23x16 cm
ej examinerad ur ram
891888
2021-03-23