Henri Matisse litografi

Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HENRI MATISSE, (1869-1954) efter: "Nu bleu", ur boken "Les Grandes Gouaches Découpées", tryckt av Mourlot, Paris 1961, monogramsignerad i trycket, ca bildyta 23x16 cm

ej examinerad ur ram

891888

2021-03-23