Taburetter ett par Karl-Johan

Taburetter ett par Karl-Johan
Taburetter ett par Karl-Johan
Taburetter ett par Karl-Johan
Taburetter ett par Karl-Johan
Taburetter ett par Karl-Johan
Taburetter ett par Karl-Johan
Taburetter ett par Karl-Johan
Taburetter ett par Karl-Johan
Taburetter ett par Karl-Johan
Taburetter ett par Karl-Johan
Taburetter ett par Karl-Johan
Taburetter ett par Karl-Johan

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TABURETTER, ett par, 1800-tal, Karl-Johan, fanérade med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 55, 55x40, sitthöjd 45 cm

1 arm med lagning, bruksspår

891889

2021-03-22