TIMO SOLIN: Skulptur

TIMO SOLIN: Skulptur
TIMO SOLIN: Skulptur
TIMO SOLIN: Skulptur
TIMO SOLIN: Skulptur
TIMO SOLIN: Skulptur
TIMO SOLIN: Skulptur
TIMO SOLIN: Skulptur
TIMO SOLIN: Skulptur
TIMO SOLIN: Skulptur
TIMO SOLIN: Skulptur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TIMO SOLIN (född 1947): Skulptur, signerad och daterad TIMO SOLIN 92, bemålat järn, höjd ca 81, B 41, L 41 cm

891892

2021-04-18