Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖRAN WÄRFF, ljuslykta, "Polar hurricane" omkring 1970-tal, glas, höjd ca 18 cm.
Micronagg kan förekomma, bubblor förekommer på insidan i glaset, osignerad
891896
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här