Göran Wärff, Polar hurricane ljuslykta

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN WÄRFF, ljuslykta, "Polar hurricane" omkring 1970-tal, glas, höjd ca 18 cm.

Micronagg kan förekomma, bubblor förekommer på insidan i glaset, osignerad

891896

2021-03-21