Joan Miro

Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): efter, färglitografi, ur "Lithographe II", utgiven av Maeght, Paris, år 1975, osignerad/onumrerad,bladmått ca 32x23,5 cm

Litteratur Mourlot 362, Cramer 102

ej examinerad ur ram

891897

2021-03-23