Wilhelm Kåge vas Farsta

Wilhelm Kåge vas Farsta
Wilhelm Kåge vas Farsta
Wilhelm Kåge vas Farsta
Wilhelm Kåge vas Farsta
Wilhelm Kåge vas Farsta
Wilhelm Kåge vas Farsta
Wilhelm Kåge vas Farsta
Wilhelm Kåge vas Farsta

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM KÅGE, vas, Farstagods, signerad samt daterad 1930, höjd ca 17,5 cm

891899

2021-03-17