VÄSKA, PORTMONNÄ, silver, 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

VÄSKA, PORTMONNÄ, silver, 1900-talets första hälft, ringflätad väska, tyska stämplar, totalvikt ca 242,8 g

Kuntoraportti

891900

Päivämäärä:

2021-03-17