VÄSKA, PORTMONNÄ, silver, 1900-talets första hälft
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VÄSKA, PORTMONNÄ, silver, 1900-talets första hälft, ringflätad väska, tyska stämplar, totalvikt ca 242,8 g
Kuntoraportti
891900
Päivämäärä:
2021-03-17