efter Joan Miro
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JOAN MIRO (1893-1983): efter, Komposition, färglitografi, ur Derriere Le Mirroir, nr 195, tryck av Maeght, Paris år 1971, osignerad/onumrerad, bildmått ca 38x27 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
891907
Päivämäärä:
2021-03-23