efter Joan Miro

efter Joan Miro
efter Joan Miro
efter Joan Miro
efter Joan Miro

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JOAN MIRO (1893-1983): efter, Komposition, färglitografi, ur Derriere Le Mirroir, nr 195, tryck av Maeght, Paris år 1971, osignerad/onumrerad, bildmått ca 38x27 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

891907

Päivämäärä:

2021-03-23