Andreas Wargenbrant skulptur
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, "3.0", rödmålat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2021, höjd ca 34 cm
Kuntoraportti
891929
Päivämäärä:
2021-03-17