Andreas Wargenbrant skulptur

Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, "3.0", rödmålat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2021, höjd ca 34 cm

Kuntoraportti

891929

Päivämäärä:

2021-03-17