Joan Miró, färglitografi
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JOAN MIRO (Spanien, 1893-1983): Komposition, 1975, signerad samt numrerad XXI/LXXX, ur Miró Lithographe II, Maeght Éditeur, a tergo etikett: Galerie Börjeson Malmö "Lyxedition 75 II, upplaga 80 ex", färglitografi, motivmått: 30x25 cm.
Ej examinerad ur ram, gulnad
891947
2021-03-17