Joan Miró, färglitografi

Joan Miró, färglitografi
Joan Miró, färglitografi
Joan Miró, färglitografi
Joan Miró, färglitografi
Joan Miró, färglitografi
Joan Miró, färglitografi

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOAN MIRO (Spanien, 1893-1983): Komposition, 1975, signerad samt numrerad XXI/LXXX, ur Miró Lithographe II, Maeght Éditeur, a tergo etikett: Galerie Börjeson Malmö "Lyxedition 75 II, upplaga 80 ex", färglitografi, motivmått: 30x25 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad

891947

2021-03-17