Art Nouveau vas

Art Nouveau vas
Art Nouveau vas
Art Nouveau vas
Art Nouveau vas
Art Nouveau vas
Art Nouveau vas
Art Nouveau vas
Art Nouveau vas
Art Nouveau vas
Art Nouveau vas

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, omkring 1900, vitmetall, art nouveau, höjd 37 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Slitage, bucklor

891966

2021-03-18